Malediwy

Malediwy

Seszele

Seszele

Santa Lucia

Santa Lucia

Mauritius

Mauritius

Polinezja Francuska

Polinezja Francuska

Madagaskar

Madagaskar

Chronimy Państwa dane

Wykorzystujemy je tylko w bezpośredniej komunikacji z Państwem. Poza kadrem przygotowania Państwa podróży nigdy nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie poświęconej naszej polityce prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Komunikacja elektroniczna

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji od Biura Podróży New Poland Sp z o o, ul.Andersa 15, 00-159 Warszawa w celu i w zakresie niezbędnym do przygotowywania dla mnie ofert wyjazdowych, informowania mnie o ofertach specjalnych i nowych destynacjach proponowanych przez Biuro Podróży New Poland Sp z o o w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Przetwarzanie i przechowywanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres, e-mail, nr.tel) w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych przez Biuro Podróży New Poland Sp z o o, ul. Andersa 15, 00-159 Warszawa i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Moje dane będą przechowywane do czasu odwołania.

Wyrażam zgodę

Informacje i rezerwacja

(22) 633 77 79

podroze.newpoland.pl

Biuro Podróży New Poland
Andersa 15
00-159 Warszawa

Kontakt mailowy

Przed wysłaniem wiadomości prosimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych.